Cуперник “Динамо” зазнав першої поразки в сезоні: результати 7-го туру серії “А”

Понеділок, 03 жовтня 2016
11:39

В Італії відбулися матчі 7-го туру серії “А”. Суперник київського “Динамо” у Лізі чемпіонів “Наполі” програв перший матч у сезоні.

“Аталанта” на своєму полі з мінімальним рахунком обіграла команду з Неаполя. Єдиний м’яч на дев’ятій хвилині забив Андреа Петанья. В італійському чемпіонаті підопічні Мауріціо Саррі востаннє програвали у квітні.

“Ювентус” здобув впевнену перемогу на виїзді, розгромивши “Емполі”. Одним із творців перемоги став Гонсало Ігуаїн, який оформив дубль. На це аргентинцеві знадобилося три хвилини. Початок перемозі поклав інший аргентинець Пауло Дібала, який відзначився на 65-й хвилині. Через дві хвилини Гонсало Ігуаїн збільшив перевагу своєї команди, а на 70-й довершив розгром, оформивши дубль, – 3:0.

“Ювентус” здобув третю перемогу поспіль і закріпився на першому місці. “Емполі” посідає передостанню сходинку у чемпіонаті Італії.

“Кальярі” вдома обіграв “Кротоне” з рахунком 2:1, “Дженоа” на виїзді з рахунком 1:0 виграла у “Болоньї”, а “Сампдорія” і “Палермо” зіграли внічию з рахунком 1:1.

Чемпіонат Італії

7-й тур

Пескара – К´єво 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 – 76 Меджоріні, 0:2 – 85 Інглезе.

Удінезе – Лаціо 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 – 28 Іммобіле, 0:2 – 54 Кейта, 0:3 – 61 Іммобіле.

Емполі – Ювентус 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 – 65 Дібала, 0:2 – 67 Ігуаїн, 0:3 – 70 Ігуаїн.

Аталанта – Наполі 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 9 Петанья.

Болонья – Дженоа 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 77 Сімеоне.

Кальярі – Кротоні 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 38 Ді Дженнаро, 2:0 – 56 Падоїн, 2:1 – 90 Стоян.

Сампдорія – Палермо 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 – 60 Несторовскі, 1:1 – 90 Фернандеш.

Торіно – Фіорентина 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 15 Яго Фальке, 2:0 – 60 Беннасі, 2:1 – 84 Ель-Бабакар.

Мілан – Сассуоло 4:3 (1:1, 3:2)

Голи: 1:0 – 9 Бонавентура, 1:1 – 10 Політано, 1:2 – 54 Ачербі, 1:3 – 56 Пеллегріні, 2:3 – 69, пенальті Бакка, 3:3 – 73 Локателлі, 4:3 – 77 Палетта.

Рома – Інтер 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 5 Джеко, 1:1 – 72 Банега, 2:1 – 76 Манолас.