“Манчестер Сіті” програв перший матч при Гвардіолі

Неділя, 02 жовтня 2016
21:03

“Тоттенхем Хотспур” на своєму полі обіграв з рахунком 2:0 “Манчестер Сіті” в матчі сьомого туру англійської прем’єр-ліги. На 9-й хвилині Александар Коларов забив у свої ворота, а на 37-й хвилині Деле Аллі встановив остаточний результат.

На 65-й хвилині у “шпор” Ерік Ламела не реалізував пенальті. “Городяни” зазнали першої поразки в офіційному матчі під керівництвом Хосепа Гвардіоли, втративши перші очки в поточному розіграші АПЛ.

“Це частина нашої роботи: команда зазнала значних змін з початку сезону, і неможливо вигравати всі матчі, а поразки іноді допомагають стати сильніше. Я тут для того, щоб ми грали краще і прогресували у змаганнях. Нам потрібно проаналізувати помилки останніх матчів і зробити висновки. Жовтень тільки почався, попереду багато роботи. Команда добре грала до останнього матчу. Так, це не найкращий наш виступ, але хлопці боролися до кінця – це має велике значення.

Матч був важким, а “Тоттенхем” – сильний суперник, який бореться за титул чемпіона Англії вже кілька сезонів. Господарі грали краще від нас, це безперечно. Ми можемо тільки привітати їх. Ми передбачали, як буде діяти суперник, але не змогли обіграти його. Ситуація з першим голом була схожа на гол в матчі з “Селтіком”: важко оговтатися від такої невдачі. В останні 20 хвилин ми грали набагато краще, але не змогли заволодіти ініціативою у повній мірі”, – сказав Гвардіола після матчу.

Додамо, “городяни” перервали серію з 11 матчів сезону без поразок.