Збірна Аргентини перемогла Росію і виграла Кубок світу з футзалу

Неділя, 02 жовтня 2016
12:43

У Колумбії підійшов до кінця Кубок світу з футзалу. У фінальному поєдинку зустрічалися збірні Аргентини та Росії. Росіяни першими вийшли вперед, але практично відразу пропустили гол у відповідь.

До кінця першого тайму аргентинці вийшли вперед, а відразу після перерви Ліма зрівняв рахунок. Однак знову Аргентина швидко повернула собі перевагу, після чого забила і четвертий м’яч.

За півтори хвилини до кінця зустрічі рахунок став 5:2, що фактично означало поразку Росії. Росіяни зуміли забити ще двічі, однак зрівняти рахунок у матчі їм вже не вдалося.

У матчі за третє місце збірна Ірану обіграла португальців. Основний і додатковий час зустрічі завершився з рахунком 2:2. У серії пенальті кращими виявилися іранці (4:3).

Аргентинці вперше в історії стали переможцями світової першості, а росіяни – срібними призерами. Діючі чемпіони світу бразильці вибули з боротьби на стадії чвертьфіналу. Їх обіграли іранці.

Нагадаємо, збірна Аргентини на стадії 1/8 фіналу вибила з боротьби Україну, здобувши перемогу з рахунком 1:0 в овертаймі.

Міні-футбол

Кубок світу

Колумбія

фінал

1 жовтня

Росія – Аргентина – 4:5 (1:2)

Голи: 1:0 – Ліма, 1:1 – Вапоракі, 1:2 – Куссоліно, 2:2 – Ліма, 2:3 – Бранді, 2:4 – Бранді, 2:5 – Вапоракі, 3:5 – Лисков, 4:5 – Ліма (пенальті).