“Гранада” не змогла виграти сьомий матч поспіль, Кравець зіграв трохи більше 10 хвилин

Субота, 01 жовтня 2016
16:34

Артем Кравець. Фото: ideal.es

В іспанській Примері завершився матч 7-го туру між “Гранадою” і “Леганес”. Господарі не могли виграти протягом шести зустрічей поспіль. У сьомому матчі удача від них знову відвернулася: гра завершилася мінімальною перемогою гостей, 1:0.

На перерву команди пішли так і не відкривши рахунок. Доля матчу була вирішена під завісу зустрічі. На 76-й хвилині Олександр Шимановський після передачі Роберта Ібаньєса, який вийшов на заміну приніс “Леганесу” перемогу – 1:0.

Український форвард “Гранади” Артем Кравець вийшов на заміну на 79-й хвилині.

Після семи турів “Гранада” займає в чемпіонаті Іспанії 20-е місце, а “Леганес” розташувався на дев’ятому рядку.