“Нам у більшості не вдалося бути такими сильними, як “Шахтар” – наставник “Браги”

Пʼятниця, 30 вересня 2016
13:17

shakhtar.com

Наставник португальської “Браги” Жозе Пезейру прокоментував поразку у матчі Ліги Європи проти донецького “Шахтаря”.

Зустріч у Львові завершилася з рахунком 2:0 на користь “гірників”. Господарі із 47-ї хвилини грали у меншості через вилучення Фреда.

“Шахтар” сьогодні був кращим, ніж ми. На початку матчу нам забили гол. Нас це засмутило. Перші 15 хвилин матчу “гірники” повністю домінували на полі. У нас не виходило захищатися і виходити у контратаки. Потім нам вдалося збалансувати гру. До кінця другого тайму гра була більш рівною.

У другій половині гри нам хотілося виправити ситуацію. Тим більше, “Шахтар” залишився грати у меншості. Але “гірникам” вдалося забити другий гол. Суперник відійшов у захист і почав грати на контратаках. Для цього у них є хороші гравці.

Нам у більшості не вдалося бути такими сильними, як господарі. Моїй команді забракло терпіння, організації і деяких якостей в атаці. На жаль, нам не вдалося створити моментів і бути достатньо агресивними. Хочу ще раз зазначити – “Шахтар” грав краще, тому виграв 2:0.

Я не можу сказати, що я не задоволений своїми гравцями. Вони старалися грати на максимумі своїх можливостей. На жаль, вони не зробили того, чого я хотів. Але було помітно, що вони намагаються показати все на що здатні. Потрібно ще більше працювати”, – сказав Пезейру.

Після двох двох стартових перемог “Шахтар” лідирує у групі Н Ліги Європи. У “гірників” – 6 очок. У “Гента” – 4. “Брага” має 1 бал. У “Коньяспора” поки о пунктів.