Тотті забив 250-й гол в серії “А”: результати матчів 6-го туру

Вівторок, 27 вересня 2016
15:53

В Італії відбулися матчі 6-го туру Серії А.

Суперник Київського “Динамо” у Лізі чемпіонів “Наполі” переміг “К’єво”.

Зустріч пройшла у Неаполі і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

У складі “Наполі” відзначилися Маноло Габб’ядіні (24-а хвилина) і Марек Гамшик (39), для якого цей гол став 100-м за неаполітанський клуб.

“Наполі”, набравши 14 очок, залишився на другій сходинці турнірної таблиці.

Футболісти “Торіно” перемогли “Рому” з рахунком 3:1. Дубль зробив Яго Фальке (53-я і 65-я хвилина), перший м’яч забивши з пенальті. Ще один гол у ворота гостей забив Андер Белотті (8).

У “Роми” з пенальті відзначився Франческо Тотті (55). Для капітана римлян цей гол став 250-м у Серії А.

Але Тотті все ще другий в списку найкращих бомбардирів чемпіонатів Італії. На першому місці йде Сільвіо Піоле – 274 голи.

Додамо, що сьогодні Франческо святкує своє 40-річчя. Всю свою ігрову кар’єру він провів у “Ромі”, за яку дебютував в 1993 році у 16-річному віці.

“Рома” з 10 очками займає 4-е місце у Серії А, “Торіно” з 8 балами йде на 8-му рядку.

Чемпіонат Італії

6-й тур

Палермо – Ювентус 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 49, автогол Гольданіга.

Наполі – К’єво 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 – 24 Габб’ядіні, 2:0 – 39 Гамшик.

Наполі – Рейна, Маджо, Альбіоль, Кулібалі, Гулям, Зелінські, Жоржиньо (Аллан, 69), Гамшик, Кальєхон, Габб’ядіні (Мілік, 64), Інсіньє (Мертенс, 81).

Торіно – Рома 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 – 8 Белотті, 2:0 – 52, пенальті Яго Фальке, 2:1 – 55, пенальті Тотті, 3:1 – 65 Яго Фальке.

Сассуоло – Удінезе 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 34 Дефрель.

Дженоа – Пескара 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 47 Сімеоне, 1:1 – 85 Манай.

Інтер – Болонья 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 – 14 Дестро, 1:1 – 37 Перішич.

Лаціо – Емполі 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 29 Кейта, 2:0 – 90 Луліч.