“Шальке” зазнав 5 поразки поспіль, Коноплянка не потрапив у заявку

Неділя, 25 вересня 2016
18:57

“Шальке” міцно осів у підвалі турнірної таблиці після чергової поразки у чемпіонаті Німеччини.

У 5-му турі гельзенкірхенці у Зінсхаймі поступилися “Хоффенхайму”, який в чотирьох стартових матчах показував виключно нічийні результати.

На перерву команди пішли, подарувавши глядачам три забитих голи. На 4-й хвилині Ерік Максім Шупо-Мотінг вивів “Шальке” вперед, але на 17-й хвилині “Хоффенхайм” зусиллями Андрія Крамаріча відновив рівновагу на табло. За чотири хвилини до кінця першого тайму після передачі Керема Демірбайя відзначився Лукас Рупп – 2:1.

Незважаючи на те що часу залишалося достатньо, рахунок більше не змінювався. Завдяки перемозі “Хоффенхайм” піднявся на 9-е місце у турнірній таблиці, а “Шальке” як і раніше останній.

Додамо, що українець Євген Коноплянка не потрапив у заявку “Шальке” на гру.