КС-2016 з футзалу. Аргентина – Україна. 1/8 фіналу – 1:0. LIVE (додатковий час)

Четвер, 23 вересня 2016
01:00

Доброї ночи всім, хто не спить і хто не байдужий до футзалу! КС-2016, який зараз проходить у Колумбії, перейшов у стадію плей-оф, точніше – 1/8 фіналу. І сьогодні свій шанс подолати цей етап спробує використати збірна України. О 1:30 розпочнеться поєдинок синьо-жовтих із командою Аргентини. Наш сайт проведе текстовий онлайн зустрічі.

Дванадцать років тому команди зустрічалися в рамках Мундіалю-2004. І саме тоді аргентинці залишили збірну України без півфіналу. Точніше – Бог виявився на стороні нашого сьогоднішнього суперника, коли Олександр Косенко влучив у поперечину. Сьогодні він, тільки вже у ролі головного тренера має шанс помститися нащадкам своїх тодішніх кривдників. І воно цілком реально, враховуючи те, як натужно діставалися перемоги аргентинцям у груповому раунді, особливо з Казахстаном (1:0).

Отже, вперед, Україно! Ми віримо в наших хлопців. А розсудять гру представник Киргизстану Нурдін Букуєв та новозеландець Кристофер Сінклейр.

Склади команд:

Аргентина: Сармієнто, Вільхельм, Базіле, Таборда, Куццоліно, Борртуто, К. Вапоракі, Баттістоні, Стаццоне, Бранди, А. Вапоракі

Україна: Іваняк, Коваль, Журба, Шотурма, Микола Грицина, Білоцерківець, Михайло Грицина, Борсук, Валенко, Д. Сорокін, Бондар, О. Сорокін

Україна 1 четвірка: Білоцерківець, Д. Сорокін, Бондар, Журба

Аргентина 1 четвірка: Стаццоне, Вільхельм, Куццоліно, Борруто

Команди вже на майданчику, вітають один одного

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

1- Іваняк відбиває перед собою після удару Борруто

3-Аргентинці домінують з перших хвилин, наші хлопці змушені грати другим номером

5- Базіле вийшов сам на сам і зі зручної позиції пробив над поперечиною, пощастило нашій команді

7- Чудовий шанс на правому фланзі мав Михайло Гричина, але на мить забарився з передачею на брата Миколу, перед яким був лише голкіпер

8- Сармієнто відбиває м’яч після удару Коваля

9 Небезпечно! Вапоракі сам на сам виходив із Іваняком, але пробив вище воріт

10- Іваняк знову відбиває, на цей раз – після удару Вільхельма зі штрафного

11- Здалеку пробив Михайло Грицина, але дуже неточно. Втім, щось на фоні тотальної переваги аргентинців

12- Небезпечно! Олександр Сорокін пробивав після класного пасу п’ятою від Білоцерківця, але влучив у сітку з зовнішнього боку

Тайм-аут узяв тренер аргентинців

15- Знову Микола Грицина мав шанс після передачі від брата, але знову пробив повз ворота

17- Вільхельм неточно пробив зі штрафного майже з центру майданчика

Остання хвилина тайму

ПЕРЕРВА!

ДРУГИЙ ТАЙМ!

2- Як і в першому таймі артентинці володіють від старту перевагою

4- Жорстко зіграв проти Михайла Грицини аргентинець, але арбітр жовту не показав

6- Жовту картку отримав Дмитро Сорокін за гру рукою

7- Пожежа біля воріт Іваняка: спочатку Коваль у еталонному підкаті вибиває м’яч з-під ноги Вапоракі, а після цього наш кіпер витягує сферу після удару того ж Вапоракі

9- Іваняк! На шпагаті ногою витягує дальній постріл. Просто класно грає наш голкіпер

10- Боже мій! Коваль обрізався біля власних воріт, а Вапоракі б’є вище воріт, коли ніхто і ніщо не заважали відкрити рахунок

12- Борруто з Вільхельмом обіграли “стіночку”, але перший не влучає у порожні ворота. Щастить нам зараз просто шалено

13- Борруто отримує жовту за відвертий фол против Іваняка. В аргентинця не витримали нерви

15- Табарда міг небезпечно пробивати, але Бондар добре грає в підкаті

Час стрімко минає. За регламентом, якщо основний час завершиться внічию, передбачено два овертайми по 5 хвилин. Якщо вони не виявлять переможця, буде серія пенальті по три удари для кожної команди

Пішла остання хвилина тайму

Іваняк! За чотири секунди зберігає надію після небезпечного удару суперника

ВСЕ! ДОДАТКОВИЙ ЧАС!

Перший овертайм!

1- Бранді не влучає у ворота після виходу сам на сам

2- Іваняку надають допомогу, арбітри відверто закривають очі на грубу гру проти нашого голкіпера

3- Коваль ударив здалеку- голкіпер на місці

В нас зараз 5 фолів

5- Остання хвилина першого овертайму

Перерва!

Другий овертайм!

1- Грицина! Міг фактично вирішити долю матчу Микола, але майже подарував м’яч кіперу