1:30, 1/8 фіналу Кубка світу з футзалу, Аргентина – Україна – текстова трансляція на gazeta.ua

Четвер, 22 вересня 2016
19:31

Збірна України з футзалу найближчої ночі зіграє матч 1/8 фіналу Кубка світу. Суперник – Аргентина. Поєдинок розпочнеться о 1:30 за київським часом. Турнір проходить у Колумбії, між Києвом і Боготою 8 годин різниці. Наша текстова трансляція почнеться о 1:00.

Українці в груповому турнірі посіли друге місце. Програли Бразилії (1:3), виграли у Мозамбіку (4:2) та Австралії (3:1). Наш перший суперник у плей-оф виграв групу: перемоги над Казахстаном (1:0) та Соломоновими островами (7:3), нічия з Коста-Рикою (2:2).

На минулому Кубку світу українці дійшли до чвертьфіналу, де програли Колумбії. А 2004-го саме Аргентина не пустила нас до півфіналу. У заключному матчі другого групового турніру нам потрібна була перемога. Проте зіграли 0:0, на останніх хвилинах нинішній головний тренер, а тоді капітан, Олександр Косенко влучив у поперечину.

Найкращий результат українців на мундіалях – 4-е місце 1996 року.

Кілька чвертьфінальних пар уже відомі: Парагвай – Іран, Росія – Іспанія. Також в 1/4 буде Португалія. А найбільша сенсація – поразка Бразилії, яка виграла два останні турніри, від Ірану в серії пенальті.

Переможець матчу Україна – Аргентина зіграє з найсильнішим у дуелі Італія – Єгипет.

До зустрічі о 1:00.