Швеція з футбольним рахунком обіграла Росію на Кубку світу з хокею

Понеділок, 19 вересня 2016
10:22

На Кубку світу з хокею, в групі В збірна Швеції здобула перемогу над командою Росії. Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

У другому періоді шведам вдалося закинути дві шайби: спочатку відзначився Габріель Ландеског, через пару хвилин Віктор Хедман збільшив перевагу своєї команди.

На останній хвилині зустрічі Олександр Овечкін скоротив відставання, але відігратися росіяни не зуміли.

У ще одному матчі групи Північна Америка розібралася з Фінляндією, 4:1.

Росія – Швеція 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

Шайби: 30:41 Ландеског (Карлссон, Бекстром – більш.) – 0:1, 32:52 Хедман (Хагелін, Х. Седін) – 0:2, 59:27 Овечкін (Малкін, Дацюк) – 1:2

Фінляндія – Північна Америка U-23 1:4

Шайби: 5:03 Айкел (Меттьюс, Макдевіда – більш.) – 0:1, 25:27 Годро (Парейко, Ларкін) – 0:2, 27:27 Друен (Ньюджент-Хопкінс, Гостісбер) – 0:3, 34 : 37 Маккіннон (Парейко) – 0:4, 55:53 Фільппула (Йокінен, Комаров) – 1:4