“Шахтар” обіграв “Ворсклу” завдяки голу Тайсона

Неділя, 18 вересня 2016
21:31

Донецький “Шахтар” обіграв на виїзді полтавську “Ворсклу” у матчі 8-го туру прем’єр-ліги України. Зустріч пройшла у Полтаві і завершилася з рахунком 1:0.

На 54-й хвилині поєдинку голом відзначився Тайсон. Захисник господарів Андрій Пилявский невдало відбив м’яч після прострілу Ісмаїлі. Тайсон підхопив м’яч і метрів з 12-ти забив у ближній кут – 0:1.

У матчі зазнав травми захисник “гірників” Ярослав Ракицький. Замість нього на 49-й хвилині вийшов Олександр Кучер.

У паралельному матчі київське “Динамо” програло луганській “Зорі”. На 93-й хвилині єдиний гол у матчі забив Євген Опанасенко.

У наступному турі “гірники” у Львові зіграють з “Волинню”. “Ворскла” на виїзді зіграє із “Зорею”.