Росберг виграв Гран-прі Сінгапуру

Неділя, 18 вересня 2016
17:35

Пілот “Мерседеса” німець Ніко Росберг став переможцем 15-го етапу чемпіонату “Формули-1” Гран-прі Сінгапуру.

Другим у недільній гонці став пілот “Ред Булл” австралієць Деніел Ріккардо. Третім фінішував британець Льюїс Хемілтон з “Мерседеса”.

Для Росберга це була 200-а гонка і 22-а перемога у кар’єрі.

“Для мене вік-енд в Сінгапурі склався приголомшливим чином. Вчора я завоював поул, а сьогодні зумів чудово стартувати у гонці.

Звичайно, наприкінці гонки Даніель Ріккардо майже наздогнав мене, але в підсумку нам вдалося його стримати – я дуже, дуже задоволений. Я не міг поїхати у бокси одночасно з Даніелем, тому що перебував у трафіку.

Як і завжди буває в Сінгапурі, машина працювала на межі своїх можливостей. Я дуже задоволений, що зумів виграти таку гонку”, – сказав Росберг.

Наступний етап чемпіонату “Формули-1” Гран-прі Малайзії пройде з 30 вересня по 2 жовтня.