“Ліверпуль” завдав “Челсі” першої поразки у сезоні

Субота, 17 вересня 2016
14:54

“Ліверпуль” здобув перемогу над “Челсі” у матчі п’ятого туру чемпіонату Англії з футболу. Це перша поразка лондонців у поточному розіграші турніру.

Матч, що пройшов у п’ятницю в Лондоні, завершився перемогою гостей з рахунком 2:1. Голи у складі переможців забили Деян Ловрен (17-а хвилина) і Джордан Хендерсон (36-а), у “Челсі” м’яч на рахунку Дієго Кости (61-а).

“Звичайно, мене влаштовує результат. З першої ж секунди ми дуже добре рухалися на полі. Швидко думали, чудово впоралися із завданням і заслужили перевагу до перерви матчу.

Команда повинна навчитися управляти грою. У цьому сезоні “Челсі” часто забиває на останніх хвилинах, але сьогодні я не пригадаю, щоб у суперника були реальні шанси зрівняти рахунок. У нас були невикористані моменти, але це нормально у матчі з хорошим суперником.

Ми грали в біса швидко. Було дуже приємно дивитися на гру “Ліверпуля”. У другому таймі нам довелося трохи важче, але після пропущеного м’яча ми діяли грамотно і добре захищалися.

Гол Хендерсона – це заслужена нагорода за наполегливу працю. На нього чиниться великий тиск”, – сказав головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп.

“Ліверпуль” у наступному турі 24 вересня прийме “Халл Сіті”, а “Челсі” в цей же день зустрінеться в дербі з “Арсеналом” у статусі гостя.