Дебют Кравця, сенсація від Скрипника: результати 18-го туру бундесліги

Понеділок, 25 січня 2016
11:56

Український форвард Артем Кравець провів свій перший матч у німецькій Бундеслізі. Нападник дебютував за “Штутгарт” у грі проти “Кельна”, вийшовши на заміну на 77-й хвилині. За цей час Кравцю не вдалося запам’ятатися нічим на полі.

Відзначимо, що ще один українець Борис Тащі провів всю гру на лавці запасних, про це повідомляє СПОРТ bigmir) net.

Команда українського тренера Віктора Скрипника бременський “Вердер” здобув сенсаційну виїзну перемогу над “Шальке”. Зустріч завершилася успіхом “музик” – 3:1, інформує “Обозреватель”.

Майбутній суперник донецького “Шахтаря” в Лізі Європи відкрив рахунок вже на 4-й хвилині зустрічі. Однак ця невдача не збентежила футболістів “Вердера”. Незадовго до свистка на перерву капітану Клеменсу Фрітцу вдалося відновити рівність у рахунку.

На початку другої половини матчу 37-річний Клаудіо Піцарро вивів гостей вперед, а за хвилину до фінального свистка Ентоні Уджа поставив ефектну крапку. Ця перемога дозволила команді нашого тренера поліпшити свої шанси на збереження прописки в “еліті”.

Лідер бундесліги мюнхенська “Баварія” на виїзді обіграла “Гамбург” – 2:1. Дублем відзначився польський нападник Роберт Левандовскі.

Чемпіонат Німеччини

18-й тур

Айнтрахт Ф – Вольфсбург 3:2 (0:1, 3:1)

Голи: 0:1 – 25 Данте, 1:1 – 66 Майєр, 2:1 – 73 Майєр, 2:2 – 79 Шюррле, 3:2 – 90 Майєр.

Шальке-04 – Вердер 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 – 4 Матіп, 1:1 – 43 Фрітц, 1:2 – 53 Пісарро, 1:3 – 89 Уджа.

Шальке-04 – Ферманн, Кайсара, Матіп, Нойштедтер, Колашинац, Гайс (Ді Санто, 76), Горетцка, Сане, Майер (Беланда, 60), Ерік Максім Шупо-Мотінг, Хунтелар.

Вердер – Відвальд, Гебре Селассі, Вестергор, Джілободжі, Гарсія, Озтуналі (Бартельс, 90), Фрітц, Баргфреде (Юнузович, 40), Грілліч, Уджа, Пісарро (Фреде, 85).

Гамбург – Баварія 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 – 37, пенальті Левандовскі, 1:1 – 51 Хунт, 1:2 – 61 Левандовскі.

Баварія – Нойер, Боатенг (Мартінес, 56), Бадштубер, Алаба, Дуглас Коста (Роббен, 81), Лам, Хабі Алонсо, Алькантара, Коман, Мюллер (Відаль, 69), Левандовскі.

Кельн – Штутгарт 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 – 19, пенальті Модест, 1:1 – 36 Дідаві, 1:2 – 51 Вернер, 1:3 – 83 Гентнер.

Штутгарт – Титонь, Гросскройтц, Швааб, Нідермайєр, Інсуа, Діе, Рупп (Кляйн, 87), Гентнер, Дідаві, Костич (Баумгартль, 90), Вернер (Кравець, 77).

Ганновер 96 – Дармштадт 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 – 10 Алмейда, 1:1 – 31 Вагнер, 1:2 – 47 Вагнер.

Герта – Аугсбург 0:0 (0:0, 0:0)

Хоффенхайм-1899 – Байєр 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 40 Хамад, 1:1 – 75 Топрак.

Інгольштадт-04 – Майнц 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 41, пенальті Хартманн.

Боруссія М – Боруссія Д 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 – 41 Ройс, 0:2 – 50 Мхітарян, 1:2 – 58 Раффаель, 1:3 – 75 Гюндоган.

Боруссія Д – Бюркі, Пішчек, Папастатопулос, Хуммельс, Пак Чу Хо, Гюндоган, Вайґль, Кастро (Гінтер, 70), Ройс (Дурм, 70), Обамеянг (Рамос, 76), Мхітарян.