Збірна України завоювала 11 медалей у 6-й день Паралімпіади

Середа, 14 вересня 2016
11:02

Шостий змагальний день Паралімпійських ігор у Ріо приніс збірній України 11 нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібних і 4 бронзових медалі.

Відзначимо, що Євген Богодайко та Єлизавета Мерешко встановили світові та паралімпійські рекорди, а Василь Ковальчук показав найкращий результат фіналів. Оксана Зубковська виграла “золото” з найкращим результатом сезону.

Чемпіонами стали:

Ковальчук Василь (кульова стрільба, R5-пневматична гвинтівка, 10 м, змішана 60 пострілів, 211,7 FPR), Мерешко Єлизавета (плавання на 400 м вільним стилем, 5:17.01 PR), Богодайко Євген (плавання, 200 м КМП, 2:30.72 WR), Кріпак Максим (100 м вільним стилем, 51.08 ER), Зубковська Оксана (стрибки у довжину, 6.11).

“Срібло” отримали:

Виноградець Дмитро (плавання на 50 м вільним стилем, 41.41 ER), Єзловецька Наталія (біг на 400 м, 58.48).

Треті місця зайняли:

Веракса Максим (плавання на 100 м брасом, 1:09.00), Бреус Євгенія (фехтування на шпагах), Науменко Олег (фехтування на шпагах), Литовченко Марина (настільний теніс).

Лідерство у загальному заліку утримує Китай, який завоював 147 медалей (63 – “золотих”, 51 “срібних” та 33 – “бронзових”). На другому місці йде Велика Британія (75 медалей, 34 – “золотих”). Третю позицію утримує збірна України, яка має у своєму активі вже 72 медалі – 27 золотих, 21 срібних і 24 – бронзових.