Тотті забив у 23-му сезоні Серії А поспіль: результати 3-го туру чемпіонату Італії

Понеділок, 12 вересня 2016
14:56

Франческо Тотті приніс “Ромі” перемогу і став першим гравцем, який забивав у 23 сезонах Серії А. Нападник вийшов на другий тайм матчу третього туру чемпіонату Італії проти “Сампдорії”, а на 93-й хвилині реалізував пенальті, який приніс “джаллороссі” перемогу – 3:2.

Тотті забивав хоча б один гол у 23 сезонах Серії А поспіль. Жодному гравцеві таке раніше не вдавалося.

“Матч виграє команда, а не один гравець. Виходячи на заміну, намагаюся внести свою лепту, просто так вийшло, що гра перевернулася.

Вперше в житті боявся не забити пенальті. Було важливо завершити матч гольовою передачею і переможним м’ячем. До того ж ворота були біля Curva Sud (фанатський сектор), так що я не міг не влучити”, – сказав Тотті.

Цей сезон – 25-й для Тотті у чемпіонатах Італії. Тільки Паоло Мальдіні виступав в Серії А так само довго.

27 вересня Тотті відсвяткує 40-річчя.

“Рома” з 7 очками займає друге місце після “Ювентуса”.

Футболісти “Наполі” розгромили “Палермо” перед грою з київським “Динамо” в Лізі чемпіонів.

Матч у Палермо завершився перемогою “Наполі” з рахунком 3:0. Дублем відзначився Хосе Кальєхон (51-а і 65-а хвилини), ще один гол записав на свій рахунок Марек Гамшик (47).

Чемпіонат Італії

3-й тур

Ювентус – Сассуоло 3:1 (3:1, 0:0)

Голи: 1:0 – 4 Ігуаїн, 2:0 – 10 Ігуаїн, 3:0 – 27 П’янич, 3:1 – 33 Антей.

Палермо – Наполі 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0: 1 – 47 Гамшик, 0: 2 – 51 Кальєхон, 0: 3 – 65 Кальєхон.

Наполі – Рейна, Маджо, Альбіоль, Кулібалі, Гулям, Зелінські (Аллан, 73), Жоржиньо, Гамшик, Кальєхон (Мертенс, 70), Мілік (Маноло Габбьядіні, 67), Лоренцо Інсіньє.

Болонья – Кальярі 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 23 Верді, 2:0 – 74 Ді Франческо, 2:1 – 83 Алвеш.

Вилучення: Сторарі (54).

Рома – Сампдорія 3:2 (1:2, 2:0)

Голи: 1:0 – 8 Салах, 1:1 – 18 Мюріель, 1:2 – 41 Куальярелла, 2:2 – 61 Джеко, 3:2 – 90, пенальті Тотті.

Дженоа – Фіорентина 0:0

Аталанта – Торино 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 – 54 Яго Фальке, 1:1 – 56 Масьєлло, 2:1 – 82, пенальті Кессіє.

К’єво – Лаціо 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 51 Гамберіні, 1:1 – 54 де Врей.

Мілан – Удінезе 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 88 Періца.

Пескара – Інтер 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 – 63 Бабек, 1:1 – 77 Мауро Ікарді, 1:2 – 90 Мауро Ікарді.