Чемпіонат Англії. “Манчестер Юнайтед” – “Манчестер Сіті” – 1:2. LIVE (другий тайм)

Субота, 10 вересня 2016
14:15

Всім добрий день! Головна подія сьогоднішнього ігрового дня в АПЛ – “МЮ” на “Олд Траффорд” приймає “Манчестер Сіті”. Матч розпочнеться о 14:30.

Звичайно, головна родзинка нинішнього дербі – перше побачення в рамках англійської першості Жозе Моурінью з Хосепом Гвардіолою. Це дає надію, що сьогоднішній футбол в Манчестері точно не буде нудним. Тим більше, що обидва гранди показують на початку сезону змістовну гру. Ми ж спостерігатимемо за поєдинком в режимі текстового онлайну. Залишайтеся з нами!

Склади команд:

МЮ: Де Хеа – Валенсія, Байллі, Блінд, Шоу – Феллаїні, Погба – Мхітарян, Руні, Лингард – Ібрагімович

Запасні: Ромеро, Смоллінг, Мата, Шнейдерлен, Еррера, Мартіаль, Рашфорд

Ман Сіті: Браво – Санья, Отаменді, Стоунз, Коларов – Фернандіньо – Стерлінг, де Брайн, Сілва, Ноліто – Іхеаначо

Запасні: Кабальєро, Кліші, Сабалета, Сане, Навас, Алейш Гарсія, Фернандо

Арбітр Марк Клаттенбург вже вивів команди на поле, вони вітають один одного. Так само, як і тренери.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

3- Господарі з перших хвилин намагаються взяти ситуацію під контроль, особливо активні Погба з Руні

15- ГОЛ! Де Брюйне!. Витримали гості стартовий тиск МЮ, а господарі провалилися в центрі захисту і дозволили Коларову транзитом через Іхеаначо зробити передачу на Кевіна, який сповна її використав

Що ж, логічно, досить часу мали і Погба, і Ібрагімович, щоб нагадати про себе, але не використали його. А “городяни” скористалися ледь не першою реальною нагодою відкрити рахунок

28- Цікавий момент. Мхітарян виходив сам на сам із Браво, той вибіг далеко вперед і зупинив Генріха в штрафному ціною фолу останньої надії. Але беззаперечний офсайд, який чітко зафіксував лайнсмен. Все нормально, гру ніхто нікому не зламав

33- Засвоївся “МанСіті” на “Олд Траффорді” і, фактично, взяв під контроль центр поля. Намагається розхитати позиційно захист господарів

36-ГОЛ! Іхеаначо! Де Брюйне з кута штрафного проби низом, м’яч влучив у стійку, але на добиванні зіграв Іхеаначо, який уникнув офсайдної пастки

42- Жовта картка Сілві, перша в матчі

43-ГОЛ! Ібрагімович повертає інтригу. Після навісу зі штрафного Браво випустив сферу прямо на ногу Златану, і той не міг не покарати за це кіпера

45- Байлі отримує жовту картку

Дві хвилини від арбітра

45+1 – Браво знову помилився, але Ібрагімович не влучив у порожні ворота

ПЕРЕРВА!

ДРУГИЙ ТАЙМ!

Подвійна заміна в МЮ: Еррера змінює Мхітаряна, а Рашфорд – Лінгарда

47- Рашфорд миттєво увійшов у гру, простріливши зліва на Ібрагімовича, але той б’є повз ворота

51- Жовта Златану за фол проти Отаменді

52- Жовта Феллайні

53- Перша заміна в “МанСіті”: Фернардо замість Іхеаначо

55- Браво знову чудить і небезпечно врізається в Руні, намагаючись виправити свою помилку. Зіграв кіпер за правилами, але травми Вейну міг завдати серйозної

60- Ще заміна в “МанСіті”: Сане замість Стерлінга

70- Забиває Рашфорд, але на шляху м’яча і, відповідно, в активному офсайді опинився Ібрагімович. Звичайно, гол не зараховано

75- Де Брюйне! Після передачі Сане Кевін пробиває у дальній кут, але м’яч від стійки вилітає в поле. Фактично, “городяни” за такої гри мали шанс зняти всі питання щодо переможця