Португалія програла Швейцарії, Білорусь відібрала очки у Франції: результати матчів відбору на Кубок світу

Середа, 07 вересня 2016
13:01

Франція не змогла обіграти Білорусь

В Європі відбулися завершальні дев’ять матчів першого туру кваліфікації Кубка світу-2018. Крім того, був дограний поєдинок Албанія – Македонія, який напередодні довелося перервати через негоду.

Футболісти збірної Португалії, діючі чемпіони Європи, зазнали гостьової поразки від команди Швейцарії.

Гра групи B, що відбулася у вівторок у швейцарському Базелі, закінчилася з рахунком 2:0 на користь господарів. У складі переможців м’ячі забили Бриль Емболо (23-а хвилина) та Адмір Мехмеді (30). Швейцарці закінчували зустріч удесятьох: на 90-й хвилині був вилучений півзахисник Граніт Джака.

Кріштіану Роналду не було навіть у заявці португальців – у понеділок форвард тільки розпочав тренуватися у загальній групі з мадридським “Реалом” після травми, яку він отримав у фіналі чемпіонату Європи.

В інших матчах цієї групи збірна Угорщини на виїзді не змогла здолати команду Фарерських островів – 0:0, а збірна Латвії у гостях здобула перемогу над командою Андорри – 1:0.

Збірна Білорусі розійшлася миром з командою Франції. Зустріч групи А, що відбулася у вівторок у білоруському місті Борисов, завершилася з рахунком 0:0.

В іншому матчі цієї групи збірні Швеції та Нідерландів у Стокгольмі зіграли внічию – 1:1. На гол Маркуса Берга на 43-й хвилині у господарів голландці відповіли точним ударом Веслі Снейдера на 67-й.

У ще одній зустрічі групи A збірна Болгарії у Софії вирвала перемогу у команди Люксембургу з рахунком 4:3, забивши вирішальний м’яч на 92-й хвилині.

Результати всіх матчів 6 вересня

Група А

Швеція – Нідерланди – 1:1

Голи: Берг, 43 – Снайдер, 67

Білорусь – Франція – 0:0

Болгарія – Люксембург – 4:3

Голы: Рангелов, 16, Марселіньо, 65, Попов, 79, Тонєв, 90+2 – Йоачім, 60, 62, Бохнерт, 90+1

Гібралтар – Греція – 1:4

Голи: Уокер, 26 – Мітроглу, 10, Уайсмен, 44 (у свої ворота), Фортуніс, 45, Торосідіс, 45+2

Боснія і Герцеговина – Естонія – 5:0

Голи: Спахіч, 7, 90+2, Джеко, 23 (з пенальті), Медуньянін, 71, Ібішевіч, 83

Нагадаємо, Україна у стартовому матчі відбору на Кубок світу зіграла внічию з Ісландією – 1:1.

Європейський відбір на КС-2018 продовжиться у жовтні.