Польща зіграла внічию з Казахстаном: результати матчів кваліфікації Кубка світу

Понеділок, 05 вересня 2016
16:47

У неділю, 4 вересня, стартував відбірковий турнір Кубка світу-2018 з футболу.

У групі F зустрічалися Словаччина і Англія. Нещодавно ці команди грали на Євро-2016. І тоді їх матч завершився без голів. Вчора гол був забитий на п’ятій компенсованій хвилині. Відзначився Лаллана. Варто відзначити, що з 57-ї хвилини Словаччина грала у меншості, за два попередження поле покинув Шкртел.

У групі Е свій матч зіграли збірні Казахстану та Польщі. Уже після першого тайму гості вигравали у два м’ячі. На 9-й хвилині рахунок відкрив Капустка, а на 35-й пенальті реалізував Левандовскі. Однак Казахстан після перерви зумів уникнути поразки завдяки дублю Хижніченка (51, 58).

У групі С Норвегія вдома приймала Німеччину. Діючі чемпіони світу без труднощів відвантажили скандинавам три м’ячі. На 16-й хвилині Мюллер з меж карного майданчика проштовхнув м’яч у ворота. На 45-й хвилині Кімміх низом вистрілив у дальній кут. А на 60-й Мюллер оформив дубль ударом головою, пише “Сегодня”.

Матчі кваліфікації продовжаться сьогодні. Зокрема, збірна України стартує у відборі на Кубок світу матчем проти Ісландії. Зустріч пройде на НСК “Олімпійський” і розпочнеться о 21:45 за київським часом.

Також свої матчі зіграють інші збірні з нашої групи. Хорватія вдома прийматиме Туреччину, а Косів зіграє на виїзді з Фінляндією.

Литва – Словенія 2:2 (2:0, 0:2)

Голи: 1:0 – 32 Черних, 2:0 – 34 Сливка, 2:1 – 77 Крхін, 2:2 – 90 Цесар.

Казахстан – Польща 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 – 9 Капустка, 0:2 – 35, пенальті Левандовскі, 1:2 – 51 Хижніченко, 2:2 – 58 Хижніченко.

Данія – Вірменія 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 17 Еріксен.

Румунія – Чорногорія 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 85 Попа, 1:1 – 87 Йоветич.

Норвегія – Німеччина 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 – 15 Мюллер, 0:2 – 45 Кімміх, 0:3 – 60 Мюллер.

Чехія – Північна Ірландія 0:0 (0:0, 0:0)

Мальта – Шотландія 1:5 (1:1, 0:4)

Голи: 0:1 – 9 Снодграсс, 1:1 – 13 Еффіонг, 1:2 – 53 Мартін, 1:3 – 61, пенальті Снодграсс, 1:4 – 78 Флетчер, 1:5 – 84 Снодграсс.

Вилучення: Каруана (60), Гембін (90).