“Ворскла” врятувалася від поразки в матчі з “Дніпром”

Субота, 13 серпня 2016
23:35

Дмитро Хльобас забив третій м’яч у сезоні

У матчі четвертого туру чемпіонату України “Дніпро” зіграв внічию з “Ворсклою”. Поєдинок пройшов у суботу у Дніпрі і завершився з рахунком 1:1.

Господарі відкрили рахунок з пенальті. На 53-й хвилині вже другий у сезоні 11-метровий реалізував півзахисник господарів Андрій Близниченко.

Через 15 хвилин рахунок зрівняв Дмитро Хльобас, для якого цей м’яч став третім у сезоні. Нападник “Ворскли” увійшов до трійки бомбардирів нинішнього сезону.

Після цього матчу в активі “Дніпра” стало 5 очок, у “Ворскли” – стільки ж.

“Дніпро” – “Ворскла” – 1:1 (0:0)

Голи: Близниченко (53, з пен) – Хльобас (67)

“Дніпро”: Шеліхов, Чеберячко, Сваток, Баланюк (Довбік, 46), Політило, Польовий, Когут І, Вакулко (Кочергін В., 74), Лучкевич, Кравченко С, Близниченко

“Ворскла”: Непогодов, Дитятьєв, Пилявский, Чеснаков, Кобахідзе (Загорулько, 86), Пердута, Ребенок, Скляр, Ткачук О, (Бартулович, 56), Хльобас, Коломоєць

Попередження: Чеберячко, 18, Когут І, 70, Польовий, 72 – Бартулович, 71, Скляр, 77, Коломоєць, 87