Українська “молодіжка” програла Азербайджану на турнірі в Анталії

Пʼятниця, 22 січня 2016
19:42

Азербайджан не став щасливим для хлопців Олександра Головка в Туреччині. Фото: sport.ua

Молодіжна збірна України розпочала виступ на міжнародному турнірі Antalya Cup з поразки – від команди Азербайджану. Перший тайм завершився внічию, на початку другого підопічні Олександра Головка вийшли вперед, але потім пропустили два голи – 1:2.

До перерви активність на флангах півзахисту проявляли Лучкевич та Радченко, гра виглядала більш веселою, ніж у спарингу з Данією два дні тому. А з виходом на поле на другий тайм Данченка та Гриня вдалося відкрити рахунок: Гринь пройшов правим флангом, прострілив у штрафний, Бесєдін продовжив передачу на Чумака, який переграв воротаря.

Відігрався Азербайджан з пенальті за гру рукою Кірюханцева, зате коли в чужому штрафному був збитий Гринь, свисток арбітра промовчав. А потім капітан азербайджанців завершив прохід красивим ударом – 1:2.

Україна (U-21) – Азербайджан (U-21) – 1:2

Гол України: Чумак.

Україна (4-4-1-1): Підківка – Кірюханцев, Сваток, Качараба, Соболь – Лучкевич, Мішньов, Чумак, Радченко – Страшкевич – Бесєдін.

На заміну виходили Данченко, Гринь, Безбородько, Хобленко.

Розклад наступних матчів української молодіжки на Antalya Cup виглядає так: 24 січня – Косово, 26 – Бахрейн, 28 – Саудівська Аравія, 30 – Албанія.