“Про таке я навіть не мріяла” – Світоліна про перемогу над Вільямс

Середа, 10 серпня 2016
09:15

Перша ракетка України Еліна Світоліна (15) поділилася відчуттями від перемоги над Сереною Вільямс (1) (6:4, 6:3) у третьому колі Олімпіади.

“Я завжди мріяла просто зіграти з нею. Обіграти її – про таке я навіть не мріяла.

Я дійсно не думала, що перемогла з рахунком 40-30, на матчболі, що я завершила вже матч на свою користь, – цитує Світоліну офіційний сайт Олімпійського турніру, – це просто нереальне відчуття, адже я не очікувала цього, навіть в той момент , коли я була в кроці від перемоги. Я думаю, що це дуже допомогло мені добре подумати, не очікувати помилок від суперниці, а просто боротися і не втрачати концентрацію.

Грати на Олімпіаді для мене дуже особливе відчуття. Тому що Олімпіада – це головна подія для мене, щось, що не передати словами. Виграти золоту медаль тут, якщо мені це вдасться, стане по-справжньому неймовірним для мене!”

До цього тижня 20-річна Світоліна грала з Вільямс чотири рази, в тому числі один раз в цьому році, і всі зустрічі програла, одного разу взявши сет.

34-річна американка, яка минулого тижня пропустила турнір в Монреалі через запалення плеча, по ходу матчу показувала своїй команді, що воно продовжує її турбувати.

У чвертьфіналі Світоліна зіграє з Петрою Квітовою (11), а в разі перемоги – з переможницею зустрічі Лаури Зігемунд і Моніки Пуїг.

Світоліна – стала першою представницею України, яка дійшла до чвертьфіналу Олімпійського тенісного турніру в одиночному розряді.

У 2008 році сестри Бондаренко стали півфіналістками парних змагань, поступившись сестрам Вільямс у трьох партіях.