Україна здобула першу медаль на Олімпіаді в Ріо

Понеділок, 08 серпня 2016
19:01

Сергій Куліш. Фото: facebook.com

23-річний українець Сергій Куліш здобув для збірної України першу медаль на Олімпіаді в Ріо.

Наш спортсмен став володарем срібла у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів, повідомляє xsport.ua.

Сергій деякий час лідирував, потім був змушений боротися за бронзу з представником Індії Абхінавом Бінду. Була призначена перестрілка, в якій Сергій заробив 10,5 очок, а суперник – 10.

У боротьбі за місця в топ-трійці Сергій Куліш перестріляв росіянина в срібній дуелі. До результату італійця Нікколо Кампріані Сергій не дотягнув – але це був Олімпійський рекорд фінальних змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Це перша медаль України на Іграх-2016 і сьома в історії незалежної України в кульовій стрільбі.

Ще один представник України в цьому фіналі Олег Царьков посів останнє восьме місце.