“Олександрія” зіграє в Лізі Європи

Субота, 07 травня 2016
20:23

Володимир Шаран вивів “Олександрію” в єврокубки в дебютний сезон в прем’єр-лізі

У матчі передостаннього, 25-го туру чемпіонату України “Олександрія” завдала поразки “Говерлі”. Матч у суботу на стадіоні “Ніка” в Олександрії завершився з рахунком 2:0. Ця перемога гарантувала команді Володимира Шарана підсумкове шосте місце і право зіграти в Лізі Європи в наступному сезоні.

“Говерла” забила по голу у кожному з таймів. Голами відзначилися захисник Станіслав Микицей (30-а хвилина) та півзахисник Андрій Запорожан, який реалізував пенальті на 52-й хвилині.

Після цього матчу в активі “Олександрії” стало 35 очок (шосте місце), а у “Говерли”, з якої недавно зняли 9 очок, залишилося всього 7 балів (передостаннє місце, якщо вважати зниклий “Металург”).

“Олександрія” – “Говерла” – 2:0 (1:0)

Голи: Микицей (30), Запорожан (52, з пен)

Олександрія – Леванідов, Басов, Шендрик, Микицей, Чеботаєв, Грицук, Запорожан (Банада, 79), Дедечко, Козак (Чорний, 59), Паламар (Леонов, 69), Куліш.

Говерла – Бабенко, Кузик, Гончар, Ряшко, Савченко, Гей, Тома, Єременко (Іванов, 14), Хоменко, Гемега, Худоб’як (Добровольський, 76).

Жовті картки: Запорожан (11) – Ряшко (52), Худоб’як (56)