Підручний показав найкращий у кар’єрі результат

Вівторок, 12 січня 2016
05:50

Газета по-українськи

Дмитро Підручний — срібний призер чемпіонату Європи-2015 у естафеті, чемпіон Універсіади-2013 у масовому старті на 15 кілометрів

Українці не здобули жодної медалі на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу. Найближчий до нагороди був 24-річний Дмитро Підручний. Йому забракло двох секунд, аби вибороти бронзу в масовому старті.

Українець припустився двох промахів у другій стрільбі лежачи.

— Після них я вже мало на що розраховував, — говорить Підручний. — Більше налаштовувався на те, аби добре відпрацювати стрільбу стоячи. Хотів посісти 15–20 місце. Про “десятку” навіть не думав. Уже не кажу про четверте місце.

Однак обидві стрільби стоячи тернополянин виконав без промахів. На фініш зі стрільбища побіг шостим. Дмитра одразу обійшов норвежець Тар’єй Бьо. Але далі почалися несподіванки. Норвежець та українець по черзі обігнали росіянина Євгена Гаранічева, німця Арнда Пайффера і француза Сімона Фуркада.

У підсумку — найкраще в кар’єрі Підручного четверте місце. Перемогу здобув француз Мартен Фуркад, срібло — чех Ондржей Моравєц, бронзу — норвежець Тар’єй Бьо.

— Вдячний людям, які готували лижі, — каже Дмитро. — Сьогодні вони сковзали краще, ніж у норвежців.

Тричі потрапляла до десятки лідерів Олена Підгрушна. Найкращий результат — п’яте місце в масовому старті. Схожі результати мала Юлія Джима. Лише в останній гонці посіла 11-те місце. Знову провалила етап Валентина Семеренко. Вона тричі промахнулася в спринті. У гонці переслідування “змінила” 41-й стартовий номер на підсумковий 17-й на фініші. Та цього було замало, аби заявитися на мас-старт. Колишній лідер чоловічої збірної Сергій Семенов нині в поганій фізичній формі. До цього додалися проблеми зі стрільбою лежачи. Натомість жодного разу не випав із тридцятки найкращих Віталій Кільчицький.