Ми побачили, що потребуємо підсилення – Ребров

Четвер, 07 квітня 2016
10:31

Головна причина поразки — у налаштуванні футболістів – Ребров fcdynamo.kiev.ua

Наставник київського “Динамо” Сергій Ребров прокоментував виліт команди з Кубка України. Вчора кияни поступилися “Олександрії” з рахунком 0:1 і припинили виступи у турнірі.

“Не можна назвати тих гравців, які сьогодні вийшли на поле, не основними. Вони грали і в чемпіонаті, і в Лізі чемпіонів. Я не можу сказати, що це не гравці основного складу. Важливо було дати відпочити сьогодні Ярмоленку, тому що він відіграв два матчі по 90 хвилин за збірну, грав і в Лізі чемпіонів, і у чемпіонаті. Його сили не безмежні, тому сьогодні ми вирішили дати Андрію відпочити.

Що стосується всіх інших… Я не думаю, що це не гравці основного складу. Ротація існує у всіх командах. Важливо не це, важливо виходити і битися за результат. Наші гравці старалися, але поступилися.

“Динамо” сенсаційно вилетіло з Кубка України

Ми грали проти хорошого суперника. Знову-таки, хлопці, які не грали в минулому матчі, отримали практику. Взагалі, важко проводити два поспіль матчі з одним і тим самим суперником. Так, сьогодні ми не показали яскравого футболу, але тут завжди було важко грати, “Олександрія” – організована команда. Зараз ми побачили, що потребуємо підсилення. Сподіваюся, ми всі це побачили.

Головна причина поразки – в настрої наших футболістів. Минулий матч ми виграли тут і, приїхавши сюди знову, думали, що так само спокійно обіграємо цю команду. Ще в першому матчі я бачив мотивацію футболістів “Олександрії”, які грали організовано і хотіли вирвати перемогу. І вони цього добилися.

На жаль, сьогодні, особливо на початку, в першому таймі, я не бачив такого бажання у наших футболістів. А в меншості грати завжди важко. Вдесятьох важко зламувати оборону такої організованої команди”, – сказав Ребров.

Суркіс має оштрафувати гравців “Динамо” на велику суму

Додамо, що у півфінал Кубка України вийшли “Зоря”, “Шахтар”, “Дніпро” та “Олександрія”.