Ляп Ібрагімовича залишив “МЮ” без перемоги над 14-ю командою АПЛ

Субота, 04 березня 2017
18:32

Ібрагімович не зміг здобути перемогу для МЮ. Фото: winbet8888.com

“Манчестер Юнайтед” зіграв внічию з “Борнмут” в матчі 27-го туру чемпіонату Англії.

Зустріч пройшла в Манчестері на стадіоні “Олд Траффорд” і закінчилася з рахунком 1:1.

На 23-й хвилині Маркос Рохо вивів манкуніанців вперед, забивши свій перший гол в АПЛ. Однак на 40-й хвилині гості відігралися завдяки м’ячу Джошуа Кінга з пенальті. Перед свистком на перерву “Борнмут” залишився вдесятьох – другу жовту картку отримав Ендрю Сурман.

В другому таймі “МЮ” насів на ворота суперника, однак забити переможний гол команді Жозе Моурінью не вдалося. Найближчим до успіху був Златан Ібрагімович, але він не реалізував пенальті на 72-й хвилині.

“МЮ” набрав 49 очок і займає 6-е місце в таблиці АПЛ, “Борнмут” (27 балів) йде 14-м.