Роналду зробив дубль за 3 хвилини і врятував “Реал”

Четвер, 02 березня 2017
11:29

Роналду врятував “Реал” від поразки Reuters

Форвард мадридського “Реала” Кріштіану Роналду забив два м’ячі і врятував свою команду від поразки у домашній зустрічі 25-го туру чемпіонату Іспанії проти “Лас-Пальмаса”.

До 86-ї хвилини “вершкові” програвали з рахунком 1:3, після чого отримали право на пенальті, який реалізував португалець. Через три хвилини Роналду головою замкнув подачу з кутового.

Відзначимо гольовий асист хорвата Матео Ковачича на Іско в першому голі “Реала”. 24 березня збірну України чекає зустріч з Хорватією в Загребі в матчі кваліфікації Кубка світу-2018.

“Барселона” здобула розгромну перемогу над “Спортингом”. Гра завершилась з рахунком 6:1.

У чемпіонаті Іспанії з 57 очками лідирує “Барселона”. У “Реала”, який іде другим, на одне очко менше і гра в запасі. 23 квітня, у 33 турі, лідери мають зустрітися між собою у Мадриді.

Реал Мадрид – Лас-Пальмас 3:3 (1:1, 2:2)

Голи: 1:0 – 8 Іско, 1:1 – 10 Домінгес, 1:2 – 56, пенальті Вієра, 1:3 – 59 Боатенг, 2:3 – 86, пенальті Роналду, 3:3 – 89 Роналду.

Барселона – Спортинг Хіхон 6:1 (3:1, 3:0)

Голи: 1:0 – 9 Мессі, 2:0 – 11, автогол Хуан Родрігес, 2:1 – 21 Кастро, 3:1 – 27 Суарес, 4:1 – 49 Пако Алькасер, 5:1 – 65 Неймар, 6:1 – 87 Ракітич.