“Шахтар” програв чеському клубу у серії пенальті

Вівторок, 01 січня 2017
00:22

Донецький “Шахтар” у Португалії зіграв перший матч на товариському міжнародному турнірі Atlantic Cup.

“Гірники” у першому турі зустрічалися з чеським “Яблонцем”. Рахунок у матчі відкрили після удару з 11-метрової позначки. Кучер невдало зіграв у підкаті у власному штрафному, а Поспішил розвів П´ятова і м’яч по різних кутах. Через три хвилини Факундо Феррейра відгукнувся на навіс від Азеведо і зрівняв рахунок.

Після перерви команди ще раз обмінялися голами. Долежау скористався помилкою в захисті Азеведо, а Дентіньо зіграв на добиванні у чужому штрафному майданчику.

Основний час завершився нічиєю 2:2, а в серії пенальті влучнішими виявилися футболісти “Яблонця”. Алан Патрік, Бернард, Дентіньо і Бланко Лещук свої спроби реалізували, а Степаненко не зумів переграти голкіпера. Чехи всі своїх п’ять ударів з 11-ти метрів реалізували.

За підсумками першої гри Atlantic Cup “гірники” набрали одне очко, “Яблонець” – два. Друга пара групи А шведський “Еребру” і данський “Ольборг” зіграють між собою пізніше.

Групу В склали хорватська “Рієка”, данський “Орхус”, шведський “Юргорден” та угорський “Дебрецен”.

“Шахтар” – “Яблонець” – 2:2 (4:5, пен)

Голи: Феррейра (37), Дентіньо (57) – Поспішил (34, пен) Долежал (52)

Пенальті: 0:1 Травник, 1:1 Алан Патрік, 1:2 Бенеш, 2:2 Бернард, 2:3 Михалик, 3:3 Дентіньо, 3: 4 Ларуссон, 4:4 Лещук, 4:5 Механовіч, 4:5 Степаненко (воротар)

“Шахтар”: Пятов (Шевченко, 70), Срна (Кобін, 70), Кучер (Ордець, 70), Ракицький (Кривцов, 70), Азеведо (Матвієнко, 70), Танковскій (Степаненко, 70), Фред (Алан Патрік , 70), Марлос (Лещук, 70), Дентіньо, Тайсон (Бернард, 46), Феррейра (Борячук, 70)