Біатлон. Українець не достріляв до ТОП-10 гонки переслідування

Неділя, 04 грудня 2016
16:10

У шведському Естерсунді гонкою переслідування у чоловіків завершився 1-й етап Кубка світу з біатлону.

Українець Артем Прима на останньому вогневому рубежі втратив можливість потрапити в ТОП-10.

29-річний уродженець Чернігова провів ідеально перші три стрільби. Однак на четвертому вогневому рубежі припустився двох промахів, які відкинули його в підсумку на 24-е місце.

Капітан збірної України Дмитро Підручний, який в спринті показав свій найкращий результат сезону, також не зміг впоратися з нервами. Промазавши три рази, зміг поборотися лише за 13-ту позицію.

Сергій Семенов і Віталій Кільчицький гонку переслідування провалили, завершивши змагання на 49-му і 52-му місцях відповідно.

Гонку сенсаційно виграв росіянин Антон Бабіков. “Срібло” здобув його співвітчизник Максим Цвєтков. Мартен Фуркад з Франції фінішував третім.

Раніше гонку переслідування в Естерсунді завершила жіноча збірна України.

Другий етап біатлонного Кубка світу пройде в словенській Поклюці. Перші гонки (спринт) заплановані на 9 грудня.