“Ворскла” вирвала перемогу у “Сталі”

Субота, 26 листопада 2016
17:16

У Кам’янському завершився матч 16-го туру чемпіонату України з футболу серед команд прем’єр-ліги. “Сталь” приймала на своєму полі полтавську “Ворсклу” і програла з рахунком 0:1.

Доля матчу була вирішена наприкінці гри. Матч проходив у приблизно рівній і обопільно гострій боротьбі. У кінці більше пощастило гостям, завдяки точному удару, який завдав Павло Ребенок.

На 89-й хвилині, після того, як Непогодов вибив м’яч, Загорулько і Ребенок організували атаку по лівому флангу. Ребенок увірвався у штрафний майданчик, змістився в центр і завдав точного удару.

Арбітр компенсував 3 хвилини і “Сталь” встигла подати кутовий, але полтавчани відбилися.

“Ворскла” набрала 19 очок і відірвалася у боротьбі за 7-9 місця від “Сталі” та “Зірки” (по 14).

“Зірка” в паралельному матчі в Одесі програла “Чорноморцю” з рахунком 1:2.

Сталь – Ворскла 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 89 Ребенок.

Сталь – Паньків, Пашаєв, Стаменкович, Воронін, Іщенко, Малакян, Каленчук, Мисик, Малакян (Карасюк, 77), Задерака (Кузик, 46), Комваліус (Карікарі, 65).

Ворскла – Непогодов, Дитятьєв, Пердута, Сімінін, Чеснаков, Турсунов, Кобахідзе (Одарюк, 67), Бартуловіч (Ребенок, 46), Ткачук, Кравченко, Хльобас (Загорулько, 81).

Попередження: Задерака (20), Бартуловіч (28), Сімінін (33), Дитятьєв (35), Кобахідзе (60), Чеснаков (70), Одарюк (88).