Коноплянка знову у запасі: “Шальке” нарешті переміг

Неділя, 02 жовтня 2016
20:41

Український футболіст Євген Коноплянка має все менше ігрової практики у своєму новому клубі. Півзахисник провів черговий матч на лавці запасних “Шальке”.

У порівнянні з минулим туром, українець цього разу потрапив у заявку своєї команди на поєдинок чемпіонату Німеччини. Однак на полі він так і не з’явився. “Шальке” відсвяткував першу перемогу у сезоні, розгромивши учасника Ліги чемпіонів “Боруссію” з Менхенгладбаха – 4:0.

Доля матчу була вирішена у другому таймі. Три з чотирьох голів “Шальке” забив протягом шести хвилин. На 52-й хвилині Ерік Максім Шупо-Мотінг вивів гельзенкірхенців вперед, а Брил Емболо і Леон Гарецка довели рахунок до розгромного. Добив суперника Емболо, в активі якого дубль.

Завдяки цій перемозі “Шальке” піднявся на 16-е місце у турнірній таблиці. “Боруссія” М розташувалася на 9-му рядку.

У поточному сезоні Коноплянка зіграв у сумі всього 415 хвилин за клуб і збірну (чотири з половиною матча).

Відзначимо, що після цієї зустрічі Коноплянка відправиться в розташування збірної України, на яку чекає два матчі відбору до КС-2018 проти Туреччини (6 жовтня) і Косово (9 жовтня).

Бундесліга

6-й тур

Шальке-04 (Гельзенкірхен) – Боруссія М (Менхенгладбах) – 4:0

Голи: Ерік Максім Шупо-Мотінг, 52 (1:0, пен); Емболо, 56 (2:0); Горецка, 58 (3:0); Емболо, 83 (4:0).