“Шахтар” на зборах розгромив американських напіваматорів

Вівторок, 26 січня 2016
11:01

26 січня “Шахтар” у товариському матчі зустрівся з представником США, напіваматорською командою “Бока-Ратон”.

Вже в дебюті команди обмінялися голами. На влучний удар Бардетта низом “гірники” швидко відповіли голом Ордеця після подачі Коваленка зі стандарту – 1:1. “Шахтар” володів ініціативою і мав ще ряд моментів. Після гострого прострілу Шевчука американців виручив воротар, а Кобін трохи неточно виконав штрафний.

Але все ж до перерви “помаранчево-чорні” вийшли вперед: на 35-й хвилині Зубков зробив ривок, прибрав захисника і відправив м’яч у дальній кут. У другому таймі порцію ігрового часу отримали Микола Матвієнко, Андрій Борячук та Гіоргі Арабидзе. Останній на 64-й хвилині зміцнив перевагу “Шахтаря”, майстерно виконавши штрафний – 1:3. “Гірники” впевнено довели матч до великої перемоги. У кінцівці Коваленко відправив м’яч у ціль з передачі Зубкова, а потім Арабидзе оформив дубль після пасу Борячука – 1:5!

Наступний матч підопічні Мірчі Луческу проведуть 26 січня в 19 годин (27 січня о 02:00 за українським часом). Суперник – американський “Форт-Лодердейл Страйкерс”.

26 січня 2016. Бока-Ратон. Стадіон The Shipyard. +20 Градусів.

“Бока-Ратон” (Бока-Ратон, США) – “Шахтар” (Донецьк, Україна) – 1:5 (1:2)

Голи: 1:0 Бадетт (2), 1:1 Ордець (5), 1:2 Зубков (35), 1:3 Арабидзе (64), 1:4 Коваленко (85), 1:5 Арабидзе (90)

“Бока-Ратон”: Сантос, Блейк, Фелпс, Рубіо (Локс, 37), Сем, Марселін, Міліц, Фісе, Хаб, Бадетт, Сілва

Головний тренер: Марсело Кастільо

“Шахтар”: Сарнавський, Кобін, Кривцов (Матвієнко, 46), Ордець, Шевчук (к), Малишев (Степаненко, 83), Дентіньо (Коробенко, 37), Коваленко, Веллінгтон (Арабидзе, 46), Зубков, Феррейра (Борячук , 46)

Запасні: П’ятов, Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Марлос, Тайсон, Гладкий, Фред, Тейшейра

Головний тренер: Мірча Луческу

Попередження: Ордець (88)

Арбітр: Маркос де Олівейра (США)