Ліга Європи. “Зоря” – “Фенербахче” – 0:0. LIVE (другий тайм)

Четвер, 15 вересня 2016
19:40

Всім доброго вечора! Ліга Європи знову завітала до нас. А разом із нею нову сторінку у власній історії писатиме луганська “Зоря”, яка сьогодні дебютує у груповому раунді другого за престижністю єврокубкового турніру континенту. В стартовому поєдинку підопічні Юрія Вернидуба прийматимуть турецький “Фенербахче”. Початок зустрічі, яка відбудеться на одеському стадіоні “Чорноморець”, о 20:00, текстовий онлайн проведе наш сайт.

“Зоря” не має проблем зі складом, у чемпіонаті України грає більш, ніж задовільно: в семи турах луганчани поступилися лише “Дніпру”. Щоправда, останній раз змусили своїх уболівальників добряче понервувати, здійснивши героїчний камбек. Але, скоріш за все, тому, що подумки вже були у великому європейському футболі. Сьогодні побачимо.

Інша ситуація в турецького гранда. У національній першості “канарки” протягом трьох турів набрали лише одне очко і посідають третє місце з кінця. При цьому наставник команди Дік Адвокат не бачить приводу для паніки. Але наші хлопці мають шанс добряче засмутити нідерландського фахівця. Виведе команди на поле бригада арбітрів на чолі з румуном Іштваном Ковачем.

Нагадаємо, що о 22:05 свій стартовий матч турніру проти іншого турецького клубу – “Коньяспору” – зіграє на виїзді донецький “Шахтар”.

Склади команд:

Зоря: Шевченко – Каменюка, Сиваков, Форстер, Соболь – Чайковський, Гречишкін – Караваєв, Любенович, Петряк – Кулач.

Запасні: Сухоцький, Гордієнко, Ліпартія, Пауліньо, Опанасенко, Чечер, Левченко

Фенербахче: Демірел – Озбайракли, Шкртел, Кьяєр, Калдірім – Топал, Соуза, Уджан – Соу, Штох, Потук.

Запасні: Фрейтас, Туфан, ван Персі, Кейбаші, ван дер Віль, Еменіке, Нойштедтер.

Арбітр виводить команди на поле. Лунає гімн Ліги Європи

Суперники вітають один одного

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

1-Небезпечно! Петряк вже на першій хвилині міг відкрити рахунок, але після його удару головою майже з лінії воротарського м’яч пролетів поруч із дальньою стійкою

5- Соболь віддавав зліва на Кулача, вийшов майже удар, але кіпер гостей на місці

10- А тепер шанс був у “Фенербахче”, але Соуза після навісу зі штрафного головою пробив поруч зі стійкою, на наше щастя

15- Команди зіграли 15 хвилин у першому таймі. “Зоря” дуже активно розпочала і мала, крім момента в Петряка не один шанс забити. Втім, гості поступово освоїлися і взяли під контроль центр поля, притискаючи нашу команду до власного штрафного. Але, в цілому, спостерігаємо зараз рівну гру

22- Знову напівпростріл чи напівудар у штрафний від Караваєва, але завдати завершального пострілу знову не було кому

28- Підключився до атаки Каменюка і, пройшовши правим флангом, небезпечно навісив у штрафний, але першим на м’ячі був Шкртел

36- Відзначимо захисників “Зорі”, які останні хвилин десять кілька разів злагоджено ловили суперників у офсайдну пастку

42- Перше попередження в матчі: Чайковський небезпечно зіграв у центрі поля проти Топала