“Вердер” Скрипника програв 3-й матч поспіль

Неділя, 11 вересня 2016
18:56

werder.de

Бременський “Вердер” українського наставника Віктора Скрипника на своєму полі програв “Аугсбургу” з рахунком 1:2 в матчі 2-го туру Бундесліги.

Після вильоту з Кубка Німеччини і розгромної поразки від Баварії з рахунком 0:6 підопічним Скрипника було дуже важливо набрати сьогодні хоча б одне очко. Однак “Аугсбург” не дозволив цього зробити.

Весь перший тайм, як і вся гра в цілому, пройшов за рівної боротьби. Моментів біля обох воріт було досить мало, але “Вердер” все ж зміг вийти вперед. Вже у компенсований до першої половини зустрічі час Хінтереггер у карній зоні порушив правила проти Юнузовича, а головний арбітр Даніель Зіберт вказав на точку. Вирок точно виконав Арон Йоханссон.

Зрівняти рахунок футболістам гостей вдалося вже через сім хвилин після перерви. Хаувелеу після подачі з кутового не залишив шансів Відвальду.

Забити вирішальний гол “Аугсбургу” вдалося в результаті суперечливого епізоду. Сане порушив правила у карній зоні, але суддя замість пенальті поставив штрафний удар. До м’яча підійшов Стафілідіс і точним ударом у дев’ятку зробив рахунок 2:1 на користь гостей.

“Вердер” зазнав третьої поспіль поразки у сезоні. У наступному матчі команда Скрипника зіграє з “Боруссією” Менхенгладбах на виїзді.