“Зоря” видряпала нічию в “Сталі”, програючи два м’ячі

Субота, 10 вересня 2016
19:33

Юрій Вернидуб. Фото: dynamo.kiev.ua

У сьомому турі чемпіонату України з футболу луганська “Зоря” грала з кам’янською “Сталлю”. Матч завершився бойовою нічиєю, повідомляє “Сегодня”.

Рахунок був відкритий вже на 15-й хвилині гостями. Карікарі відтіснив Чечера, вийшов сам на сам і пробив низом повз воротаря.

Відразу ж після перерви “Сталь” залишилася в меншості. На 47-й хвилині за друге попередження поле залишив Воронін. Але це не завадило кам’янцям ще раз забити – Васін вразив ворота дальнім ударом.

Врятувалася “Зоря” від ганьби за дві хвилини. На 81-й Любенович замкнув простріл, а на 83-й – після навісу на дальню штангу Караваєв точно пробив головою.

Після цього дві поспіль жовті отримав Малакян, але в дев’ятьох “Сталь” витримала штурм. Нічия – 2:2.