Неділя, 20 грудня 2015
16:34

Привіт від Мессі землякам: “Барселона” розтрощила “Рівер Плейт” у фіналі клубного Кубку світу8

1

Іспанська “Барселона” втретє у своїй історії виграла клубний кубок світу, у фіналі з рахунком 3:0 обігравши аргентинський “Рівер Плейт”.

З перших хвилин європейська команда заволоділа перевагою в матчі і стояло лише питання того, скільки аргентинці зуміють стримувати атаки “Барселони”, на вістрі якої вийшла трійка Мессі-Неймар-Суарес.

У підсумку, “Рівер Плейт” протримався 36 хвилин, коли Мессі першим дотиком у штрафному прийняв м’яч після скидки Неймара, а другим розстріляв ворота Баровера.

У другому таймі за справу взявся Суарес, який на початку 45-хвилинки реалізував вихід один на один, а потім головою замкнув навіс Неймара.

“Барселона” забила тричі, але ще більше нереалізованих можливостей, при цьому діючи в спокійному, невимушеному темпі і заслужено виграла.

Рівер Плейт – Барселона 0:3

Голи: Мессі, 36, Суарес, 49, 68

Рівер Плейт: Баровера, Меркадо, Майдана, Баланта, Ванджоні, Краневіттер, Санчес, Віудес (Дрьюссі, 56), Понцио (Гонсалес, 46), Аларіо, Мора (Мартінес, 46)

Барселона: Браво, Алвес, Піке, Маскерано (Вермален, 81), Альба, Ракітіч (Роберто, 67), Бускетс, Іньєста, Мессі, Суарес, Неймар (Матьє, 89)

Попередження: Краневіттер, 10, Понцио, 32 – Альба, 16, Ракітіч, 43, Неймар, 61, Роберто, 72