16-річна українська тенісистка обіграла росіянку в півфіналі Вімблдону

Субота, 09 липня 2016
14:04

Даяна Ястремська. Фото: sapronov-tennis.org

16-річна українська тенісистка Даяна Ястремська пробилася в фінал юніорського Вімблдону.

У півфінальному матчі одеситка, посіяна під сьомим номером, за 2 години 15 хвилин обіграла першу ракетку турніру Олесю Первушину з Росії: 7-6 (4) 6-7 (2) 6-3.

Найнапруженішим у матчі виявився другий сет, коли Ястремська, поступаючись 2-5, зуміла зрівняти рахунок в партії, відіграла три сетболи в 10-му геймі, але все ж поступилася на тайбрейку.

У вирішальному сеті українці вдалося зробити брейк у шостому геймі і довести матч до перемоги.

Даяна Ястремська стала четвертою представницею України, яка зіграє в фіналі юніорського Вімблдону в одиночному розряді.

У 2000 році фіналісткою турніру стала харків’янка Тетяна Перебийніс, в 2004 році турнір виграла киянка Катерина Бондаренко, а в 2012 році до фіналу дійшла харків’янка Еліна Світоліна.

Суперницею Даяни по фіналу стане інша представниця Росії – Анастасія Потапова (4).