Дмитро Шутков зіграв у матчі всіх зірок на Florida Cup

Неділя, 17 січня 2016
11:53

Дмитро Шутков зіграв у матчі всіх зірок на Florida Cup11

За кілька годин до поєдинку “Шахтаря” з “Флуміненсе” в Орландо на ESPN ARENA відбувся матч всіх зірок. “Гірників” у цій грі представляв тренер воротарів Дмитро Шутков – легендарний голкіпер донеччан і збірної України, який всю свою кар’єру присвятив “Шахтареві”, захищаючи кольори клубу 18 сезонів.

Команди, які вийшли на поле в рамках міжнародного турніру Florida Cup, були сформовані виключно із знаменитостей. Основний склад був представлений колишніми футболістами, які свого часу сяяли в чемпіонатах Латинської Америки і Європи.

Серед них Асамоа (“Шальке” і збірна Німеччини), Лінкольн (“Шальке”, “Атлетико Мінейро”), Маркес (“Корінтіанс”, “Атлетико Мінейро”), Сорін (збірна Аргентини), Роке Джуніор (“Мілан”), Еду Гаспар (“Валенсія”, “Арсенал”), Доні (“Рома” і збірна Бразилії) і багато інших. Компанію їм склали зірки спорту та шоу-бізнесу.

Матчу передувала церемонія відкриття, головною зіркою якої став посол Florida Cup 2016 Роналдо. Легенда світового футболу символічно завдав першого удару по м’ячу, давши старт поєдинку.

Незважаючи на зірковий підбір виконавців, гра проходила за стандартами повноцінного футбольного матчу – два тайми по 45 хвилин. Єдине виключення з урахуванням статусу зустрічі – необмежена кількість замін. За підсумками поєдинку перемогу вирвала команда Дмитра Шуткова – 6:5. Відзначимо кілька ефектних сейвів на рахунку голкіпера.

“Звичайно, хотілося б відстояти “на нуль”, але це футбол – пропустив з пенальті. Але головне – наша команда виграла! Дуже почесно і приємно було вийти сьогодні на поле. До речі, я був єдиним представником з Європи! Радий, що зустрів тут свого колегу з “Роми” – бразильця Доні. Сьогодні він був моїм візаві, хоча в другому таймі чомусь залишив рамку і став грати форварда! – ділиться враженнями Дмитро Шутков. – Загалом незабутні враження: тут дуже тепла атмосфера, стільки дітей підходило за автографами! Я навіть віддав рукавички і форму – не зміг відмовити, вони так просили”.

Нагадаємо, в неділю на цьому ж полі “Шахтар” поведе перший матч на Florida Cup. “Гірники” зустрінуться з бразильським “Флуміненсе”.