Євро-2016. Угорщина – Бельгія – 0:0 (Перший тайм) LIVE

Неділя, 26 червня 2016
21:32

Євро-2016. Угорщина – Бельгія – 0:0 (Перший тайм) LIVE6

Доброго вечора! Футбольний вечір сьогодні завершать Угорщина та Бельгія. Збірні позмагаються за вихід у чвертьфінал Євро-2016 у Тулузі. Серб Мілорад Мажич дасть стартовий свисток о 22:00. Прямий ефір на каналі “Україна”.

Нагадаємо шлях суперників у груповому етапі. Мадяри виграли групу F, випередивши Ісландію, Португалію та Австрію. Бельгія фінішувала другою у квартеті Е, пропустивши вперед Італію і залишивши позаду ірландців і шведів.

Цікава деталь. Ніколи в історії матчі між цими збірними не завершувалися з рахунком 0:0. Бельгія – фаворит матчу, але Угорщина здатна на сюрприз. Команда Бернда Шторка поки не зазнала жодної поразки на Євро і стала однією із сенсацій групового етапу.

Додамо, що сьогодні вже були зіграні два матчі 1/8 фіналу. Франція та Німеччина вийшли у чвертьфінал, а Ірландія та Словаччина вибули з турніру. Обидва поєдинки вийшли досить результативними.

Євро-2016

1/8 фіналу

Угорщина — Бельгія

Угорщина: Кірай – Ланг, Юхас, Гузміч, Кадар – Гера, Ловренчіч, Кляйнхайслер, Надь, Джуджак – Салаї

Запасні: Дібус, Гулачі, Фіола, Елек, Немет, Пінтер, Ніколіч, Штібер, Боде, Беше, Пріскін, Корхут

Бельгія: Куртуа – Меньє, Вермален, Альдервейрельд, Вертонген – Наінгголан, Вітсель – Мертенс, де Брейне, Азар – Р.Лукаку

Запасні: Міньоле, Жийе, Феллаїні, Карраско, Денайер, Орігі, Сіман, Батшуайі, Ж.Лукаку, Кабаселе, Дембеле, Бентеке

Матч ще не розпочався, а у нас вже заміна. Ласло Кляйнхайслер травмувався на розминці. У старті його замінить Адам Пінтер.