Дубль Грізманна вивів збірну Франції у чвертьфінал Євро-2016

Неділя, 26 червня 2016
18:03

Збірна Франції здобула перемогу над командою Ірландії у матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Команди зустрічалися у неділю, 26 червня, на стадіоні “Стад де Люм’єр” в Ліоні. Французи виграли з рахунком 2:1. На третій хвилині матчу Роберт Брейді реалізував пенальті і вивів збірну Ірландії вперед, забивши найшвидший гол Євро-2016.

Французи атакували протягом усього поєдинку і вирвали перемогу. Антуан Грізманн оформив дубль, відзначившись на 57-й і 61-й хвилинах матчу. На 66-й хвилині пряму червону картку отримав ірландець Шейн Даффі.

“Триколірні” стали четвертою командою, яка вийшла у чвертьфінал континентальної першості. 25 червня стадію 1/8 подолали команди Польщі, Уельсу та Португалії. У наступній стадії турніру французи зіграють з переможцем пари Англія – Ісландія, повідомляє “Лента”.