Євро-2016. Швейцарія – Польща – 4:5 (по пенальті)

Субота, 25 червня 2016
15:35

Пауза, пов’язана з закінченням групового раунду Євро-2016, відіграла свої останні акорди, і на зміну їй іде серія плей-офф, куди, всупереч нашим сподіванням і очікуванням, так і не потрапила збірна України. Але не будемо про погане і перейдемо до учасників 1/8 фіналу. Одну з пар команд “на виліт” складають збірні Швейцарії та Польщі. У боротьбі за місце в наступному етапі суперники зійдуться сьогодні в Сент-Етьєні, на “Жоффруа Гишар”. Початок матчу о 16:00, текстовий експрес-онлайн на нашому сайті.

Збірна Польщі фінішувала другою в групі С, запам’ятавшись лише добре виставленим “автобусом” з Німеччиною і перемогою над командою України, яка на той момент де-факто вже вилетіла з турніру. Швейцарцям теж посміхнулася удача: команда також посіла другу сходинку слідом за французами, але в компанії таких суперників, як Албанія і Румунія. Отже підопічним Володимира Петковича, як і хлопцям Адама Навалки треба доводити невипадковість свого потрапляння в серію плей-офф.

Виведе команди на поле бригада арбітрів на чолі з англійцем Марком Клаттенбургом.

Стартові склади команд:

Швейцарія: Зоммер – Ліхтштайнер, Шер, Джуру, Родрігес – Берамі, Джака – Шакірі, Дземаілі, Мехмеді – Сеферович

Запасні: Хитці, Бюркі, Мубанж, Елведі, фон Берген, Ланг, Фрай, Закарія, Фернандес, Емболо, Тарашани, Дердійок

Польща: Фабіанскі – Піщек, Глік, Паздан, Єджейчик – Блащиковські, Крихов’як, Мачинський, Гросицькі – Мілік, Левандовські

Запасні: Боруц, Сіонек, Вавжиняк, Саламон, Йодловец, Лінетт, Пешко, Зьєлінскі, Старжинський, Степінскі

ПЕРШИЙ ТАЙМ!

Нагадаємо, вже пішла серія “на виліт”, нічиї не буде. У випадку, якщо основний час завершиться внічию, команди зіграють додаткові тридцять хвилин, а в разі необхідності переможця дуелі розсудить серія пенальті

Переможець цієї зустрічі зіграє з переможцем пари Хорватія-Португалія, які теж зіграють сьогодні, о 22:00, ми також слідкуватиме за цією зустріччю в експрес-режимі

39-ГОЛ! Блащиковські не залишив жодного шансу Зоммеру після ювелірного прострілу зліва від Гросицькі

77- Остання заміна в Швейцарії: Фернандес замість Берамі

82-ГОЛ! Шакірі блискучим ударом “ножицями” відправляє сферу у ближній кут воріт Фабіанські. Все розпочинається спочатку. Нагадаємо, у випадку нічиєї – додаткові 30 хвилин овертайму, якщо вони не визначать переможця – тоді серія пенальті

Родрігес – гол

ВСЕ – Крихов’як забиває вирішальний м’яч, Польща – в чвертьфіналі. Всім дякуємо за увагу, але не залишайте наш портал, футбольний євровечір триває, наступні експрес-онлайни матчів – о 19:00 і 22:00