Богдан Нікішин став бронзовим призером чемпіонату Європи з фехтування

Середа, 22 червня 2016
12:16

У Торуні (Польща) триває чемпіонат Європи з фехтування. Чоловіки розіграли нагороди в особистій першості з фехтування на шпагах.

Українець Богдан Нікішин став бронзовим призером. На шляху до завоювання бронзової медалі Нікішин по черзі переміг в 1/32 фіналу норвежця Бартоша П’ясецькі (15:6), в 1/16 фіналу – угорця Габора Бочко (10:9), в 1/8 фіналу – італійця Паоло Піццо (15:6) .У чвертьфіналі Богдан здолав угорця Геза Імре (15:11), а в півфіналі поступився французу Янніку Борелю (8:15), який в підсумку став чемпіоном Європи.

Другу бронзу взяв француз Жан-Мішель Люсенай. Решта 3 українських шпажисти не змогли пробитися в 1/8 фіналу. Дмитро Карюченко поступився в 1/16 фіналу німцеві Костянтину Бему (12:15). В 1/32 фіналу вибули з боротьби Максим Хворост, який програв росіянину Вадиму Анохіну (10:13) і Анатолій Герей, який не зумів зупинити італійця Енріко Гароццо (10:15).

Відзначимо, Нікішин завоював 2-у медаль для збірної України. Днем раніше бронзовим призером стала шаблістка Ольга Харлан.