Понеділок, 21 червня 2016
00:17

Євро-2016. Бейл і збірна Вельсу відправляють Росію додому6

8

Збірна Росії розгромно програла команді Уельсу в матчі третього туру групового етапу Євро – 2016. Зустріч проходила в Тулузі на стадіоні “Мунісіпал” і завершилася з рахунком 0:3.

На 11-й хвилині росіяни обрізалися на своїй половині поля, Джо Аллен відразу зробив проникаючий пас через зону центральних захисників і вивів Аарона Ремсі на побачення з Ігорем Акінфеєвим. Валлієць спокійно перекинув м’яч через голкіпера.

В середині першого тайму Ніл Тейлор після контратаки вивалився на Акінфєєва, спочатку пробив у Ігоря, а потім розстріляв порожні ворота.

На 67-й хвилині Ремсі наблизився до штрафного росіян і проникаючим пасом у вільну зону вивів Гарета Бейла сам на сам з Акінфеєвим, в результаті чого рахунок став 3:0.

Таким чином, росіяни посіли останнє місце в групі В і завершили свій виступ на нинішній першості континенту.

У паралельному матчі збірні Словаччини та Англії зіграли внічию, 0:0. Цей результат дозволив англійцям зайняти друге місце в групі, словакам – третє.

ЧЄ 2016 – фінальний раунд

Росія – Уельс – 0:3

Голи: Ремсі, 11 (0:1); Тейлор, 20 (0:2); Бейл, 67 (0:3).

Попередження: Мамаєв, 65 – Воукс, 17.

Словаччина – Англія – 0:0

Попередження: Печовскі, 24 – Бертранд, 52.

Підсумкове турнірне становище в групі В: 1. Уельс – 6 очок; 2. Англія – 5; 3. Словаччина – 4; 4. Росія – 1.