Збірна Англії не втримала перемогу у матчі з Росією на Євро-2016

Субота, 12 червня 2016
00:12

Збірна Англії втратила перемогу у матчі з Росією на Євро-2016. Зустріч, яка пройшла у Марселі на стадіоні “Велодром”, завершився з рахунком 1:1.

У першому таймі команди голів не забили. Англія виглядала дуже солідно, але не змогла реалізувати своїх моментів. У Росії нічого не виходило в атаці.

На 74-й хвилині Ерік Дайєр забив прямим ударом у дев´ятку воріт Ігоря Акінфєєва зі штрафного. Росія врятувалася вже в компенсований арбітром час. Василь Березуцький забив головою у дальній кут воріт.

Це перша нічия на Євро-2016. Раніше Уельс переміг Словаччину з рахунком 2:1. Ці команди також грають у групі В.

Матчу передували зіткнення вболівальників на вулицях Марселя. Один із англійців перебуває у критичному стані у лікарні. За інформацією французької преси чотири вболівальника отримали поранення, шестеро затримані поліцією.

12 червня на Євро матчем проти Німеччини стартує збірна України. Наш сайт проведе текстову онлайн трансляцію зустрічі. Прямий ефір на каналі “Україна”.