Збірна Уельсу обіграла Словаччину у матчі дебютантів Євро-2016

Субота, 11 червня 2016
20:58

Збірна Уельсу обіграла Словаччину у стартовому матчі Євро-2016. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь “драконів”.

Гарет Бейл відкрив рахунок у зустрічі вже на 10-й хвилині матчу. Футболіст мадридського “Реала” відзначився прямим ударом зі штрафного. При цьому воротар збірної Словаччини Матуш Козачик неправильно обрав позицію.

Півзахисник Ондрей Дуда вийшов на поле на 60-й хвилині, а вже на 61-й зрівняв рахунок. Роберт Мак пройшов на фланзі двох, віддав пас у центр на партнера. Дуда відправив м´яч у ворота повз захисників.

Збірна Уельсу вирвала перемогу наприкінці матчу. Нападник Робсон-Кану в один дотик переправив м´яч у сітку воріт Козачика. Результативна передача в активі Аарона Ремзі.

У словаків були нагоди зрівняти рахунок, але Уельс вистояв і здобув першу перемогу на Євро-2016.

Додамо, що обидві збірні вперше грають у фінальній частині чемпіонату Європи і сьогодні вони забили свої дебютні голи на цьому турнірі.

В іншому матчі групи В сьогодні зіграють команди Англії та Росії. Матч розпочнеться о 22:00. Наш са йт проведе текстовий онлайн зустрічі. Прямий ефір на телеканалі “Україна”.

Збірна України стартує на Євро-2016 12 червня матчем проти Німеччини.