Льов скаржиться на проблеми у захисті збірної Німеччини

Понеділок, 30 травня 2016
11:53

Йоахім Льов

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Льов прокоментував поразку від Словаччини у вчорашньому товариському матчі (1:3).

“У нас було кілька хороших атак, була і необхідна швидкість. Але ось в обороні надійно зіграти не вийшло. Можливо, це через те, що ми грали з двома “десятками”. Дракслер і Гетце – це була більш атакуюча схема. Словаки отримали простір, який змогли трансформувати в голи”, – цитує Льова офіційний сайт Німецького футбольного союзу.

“Новачки? Загальне враження від останніх тижнів і місяців має вирішальне значення. Брандт, Кімміх, Вайгль Лено – всіх їх чекає хороше майбутнє.

Дуже добре, що після цієї гри всі залишилися здоровими. Найближчим часом обговоримо з лікарями стан здоров’я Хуммельса, Швайнштайгера і Ройса. Поки вони нам не підходять”.

Збірна Німеччини пропустила три м’ячі у товариському матчі

Німеччина та Словаччина відіграли перший тайм, який закінчився з рахунком 2:1 на користь словаків, після чого вирушили до роздягальні. Матч мав відновитися вже через 15 хвилин, однак рефері прийняв рішення його призупинити. В Аугсбурзі йшов шквальний дощ, який супроводжувався громом і блискавкою.

“Раніше в моїй кар’єрі такого не траплялося. Перерва між таймами затягнувся, проте на це були поважні причини. Небезпечно грати під блискавкою і градом, тому арбітр прийняв правильне рішення, відклавши початок другого тайму”.

Нагадаємо, Німеччина гратиме з Україною перший матч на Євро-2016.