Як закінчувалася євроказка “Шахтаря”

Пʼятниця, 06 травня 2016
12:50

Як закінчувалася євроказка “Шахтаря”17

“Севілья” обіграла “Шахтар” з рахунком 3:1 в матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи і вийшла у фінал турніру.

“Севілья” зі старту поєдинку більше володіла ініціативою в матчі і вже на 9-й хвилині зустрічі вийшла вперед. Максим Малишев на рівному місці втратив м’яч, після чого Кевін Гамейро вийшов сам на сам із П’ятовим і відправив м’яч точно в сітку.

“Шахтар” в кінці першої 45-хвилинки завдяки зусиллям Марлоса зумів включитися в боротьбу. На 44-й хвилині зустрічі півзахисник вирізав ідеальну передачу на Едуардо в штрафний і останній не схибив, зрівнявши рахунок у матчі. Але після перерви “Севілья” показала, що вона сильніша за свого суперника. На 47-й хвилині Гамейро, який став одним з найкращих футболістів цьому поєдинку, збільшив рахунок до 2:0. А на 59-й хвилині удар Маріано Феррейра з дальньої дистанції з-під Ісмаїлі не зміг парирувати П’ятов.

Гол “Шахтаря” вийшов “невчасним”

До фінального свистка рахунок не змінився. В фіналі “Севілья” зіграє з “Ліверпулем”, який за сумою двох матчів пройшов “Вільярреал”.