“Лестер” вперше в історії став чемпіоном Англії

Вівторок, 03 травня 2016
10:51

“Лестер” вперше в історії став чемпіоном Англії11

Футбольний клуб “Лестер” став чемпіоном Англії за підсумками сезону-2015/16, повідомляє “Лента”.

Це сталося після того, як лондонський “Тоттенхем” не зумів на виїзді обіграти “Челсі”. Зустріч відбулася 2 травня на стадіоні “Стемфорд Брідж” і завершилася внічию – 2:2.

Рахунок у матчі відкрили гості: на 35-й хвилині відзначився Гаррі Кейн. За хвилину до перерви “шпори” подвоїли перевагу після точного удару Сона. Після перерви господарі відігралися: на 58-й хвилині м’яч забив Гарі Кехілл, а за 10 хвилин до фінального свистка Еден Азар встановив остаточний рахунок.

Таким чином, за два тури до фінішу “Лестер” забезпечив собі перше місце в англійській прем’єр-лізі. В активі клубу 77 очок. “Тоттенхем” набрав 70 балів і втратив шанси наздогнати лідера.

“Лестер”, який у минулому сезоні посів 14-е місце в прем’єр-лізі, став чемпіоном Англії вперше в історії. Найвищим досягненням клубу в еліті англійського футболу було друге місце в сезоні-1928/29 років.