Прийма “привіз” вирішальний пенальті у матчі проти “Мілана”

Неділя, 01 травня 2016
19:02

Українець Василь Прийма став головним невдахою матчу “Мілан” – “Фрозіноне” у рамках 36-го туру чемпіонату Італії. Колишній гравець донецького “Металурга”, який належить “Торіно” і виступає за “Фрозіноне” на правах оренди, вийшов на заміну на 67-й хвилині гри. Його команда, яка перебуває на 19-му місці у турнірній таблиці, і бореться за місце у серії “А” 2016/17 з “Карпі” та “Палермо, на момент виходу Прийми перемагала – 3:1. На 74-й хвилині господарі один м’яч відіграли. Коли пішли компенсовані арбітром п’ять хвилин, Прийма виставив руку під удар Балотеллі, перебуваючи у карному майданчику.

Менез забив з пенальті, рахунок став – 3:3, команда Прийми недорахувалася двох очок.

Тепер команда Прийми відстає на чотири очки від “Карпі” та “Палермо”, з вірогідністю на 99% фінішує 19-ю і наступний сезон почне в серії “В”.